2014-05-29

Miestas namie

     Miestą namie kūrėme tada, kai už lango stipriai lijo visą dieną. Nes šiaip tai keliaujame į lauką ir per lietų.

Kol kas tai vienas geresnių lego panaudojimo būdų, dabar dažnai prašo daryti būtent tiltą, net nebūtinas kelias.

IDĖJA: iš neskaidrios lipnios juostos ant grindų padaryti kelią ar visą gatvių kvartalą! Šalia galima įkurdinti tiltus, namus, medžius, žmones ir pan.

AMŽIUS: spėju, įdomu nuo tada, kai pradeda domėtis mašinėlėmis. Kasparui jos parūpo visai neseniai. Kuo vyresnis vaikas, tuo daugiau detalių galima pridėti.

KAIP MUMS SEKĖSI: mūsų kelias namuose išliko bent keletą dienų. Kasparas nieko nenulupinėjo, vis pasiimdavo mašinėlių jam išnaudoti. Iš papildomų detalių padariau tiktai tiltą iš lego kaladėlių ir garažą iš dėžinio kartono. Spėju, su vyresniu vaiku to tikrai nepakaktų, bet Kasparui (1metai ir 7mėn) labai patiko stumti mašinas, kad šios pravažiuotų po tiltu. Aš klijavau viską ant kilimo, jei klijuosite ant grindų, patikrinkite, ar lipni juosta nėra per daug lipni, kad nesugadintumėte dangos. Bet tikrai būna tinkamų ir saugių, pavyzdžiui tokių.


2 komentarai:

  1. http://www.musumazyliai.lt/blogas/2013/4/29-mamos-agnes-eksperimentas-nr-3-zaidziame-miesta    stai sitas mums patiko :) mes dar statant traukiniu medine trasa salia apstatom namukais, kalnais ir pan :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Kai bus vyresnis, reiks isbandyti. Pagalvojau, gal vietoj duso uzuolaidos keli plastikiniai maiseliai (kietesnio plastiko) tiktu?

    AtsakytiPanaikinti

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...